Kreujemy reklamę Wspieramy twój biznes

"Klienci muszą wiedzieć, że reprezentujesz coś dla nich ważnego"
howard schultz

PZU Zdrowie oznakowanie punktów medycznych

Jako bezpośredni producent oznakowania firm w szyldy reklamowe i elementy komunikacji wewnętrznej otrzymujemy od PZU Zdrowie zlecenia na różne produkty ułatwiające pacjentom dotarcie do oddziału oraz poruszanie się po placówce. Wśród nich między innymi:

  • multikolorowe fototapety o nasyconych barwach, które umilają czas spędzony w gabinetach i poczekalni tworząc wnętrza przytulnymi;
  • tabliczki informacyjne z płyt kompozytowych, płyt pleksi, płyt pcw pomagają w dotarciu do odpowiedniego gabinetu. Tabliczki montowane są na ścianach, na linkach do sufitu, na drzwiach gabinetów;
  • wewnętrzne logotypy PZU budują markę, są to litery niepodświetlane mogą być wykonane z eleganckiej płyty pleksi, z ekonomicznego styroduru i innych płyt w zależności od pożądanej grubości i koloru oraz efektu wizualnego.

Elementy reklamy zewnętrznej takie jak litery przestrzenne podświetlane LED, kasetony grawerowane podświetlane czy folie okienne nadają widoczności budynkom. Folie piaskowe (szronione, mleczne) na szybach poprawiają prywatność w gabinetach.

Nasze działania z Klientem to również szeroki zakres prac graficznych. Wszystkie materiały otrzymane z działu marketingu wymagają dostosowania do odpowiednich wymiarów, złożenia w całość oraz przygotowania do poszczególnych etapów produkcyjnych.

Nasi klienci