Kreujemy reklamę Wspieramy twój biznes

"Klienci muszą wiedzieć, że reprezentujesz coś dla nich ważnego"
howard schultz

Cykliczny druk i wymiana banerów na oddziałach Banku Pekao SA w Polsce

Realizujemy kwartalne kampanie reklamowe produktów bankowych w postaci druku wielkoformatowego ekosolwentowego na banerach, siatka mesh oraz tkaninach poliestrowych. Wszystkie wydruki wykańczamy odpowiednio do techniki montażowej:

  • zgrzew i okuwanie banerów;
  • zgrzew i tunelowanie siatek mesh;
  • konfekcja i obszywanie poliestru gumką sylikonową.

Tak przygotowane setki metrów kwadratowych wydruków pakujemy, sortujemy i wydajemy montażystom do wymiany na budynkach należących do banku. Montaże przeprowadzamy z drabin, z rusztowań oraz z podnośników koszowych.

W tego typu realizację zaangażowane są wszystkie działy naszej firmy: dział graficzny, który przygotowuje pliki do druku, drukarz, który dba o poprawność wydruków, dział wykończenia, który docina, konfekcjonuje i odpowiednio pakuje wydruki oraz montażyści. Czas na kompleksową realizację zamówienia jest ściśle określony, gdyż współgra z kampanią radiową i telewizyjną. W koordynacji zamówienia pomaga nam autorska aplikacja Europa, dzięki której możemy online komunikować się z Klientem, wymieniać projekty, uwagi oraz zdjęcia z realizacji. Z nami zawsze na czas 🙂

Nasi klienci