Kreujemy reklamę Wspieramy twój biznes

"Klienci muszą wiedzieć, że reprezentujesz coś dla nich ważnego"
howard schultz

Circle K oklejanie specjalistycznych pojazdów

Współpracę z Circle K (dawniej Statoil) rozpoczęliśmy od oklejania pojedynczych cystern paliwowych. Dzisiaj możemy pochwalić się realizacjami z oklejania całych flot transportowych. Zamówienia realizowane są kompleksowo począwszy od druku wielkoformatowego na specjalistycznych, atestowanych i wysoce odpornych foliach samochodowych przez laminację utrwalającą wydruk, kończąc na montażu czyli oklejaniu cystern. Pojazdy transportujące paliwa mają obowiązek prawny być wyposażone w odblaskowe oznakowanie konturowe jak i naklejki ostrzegawcze np. ADR, te elementy również oklejamy na samochodach ciężarowych.

Proces logistyczny najmu przestrzeni pod oklejanie oraz przestrzeganie ściśle określonego harmonogramu wymaga koordynacji i współpracy obu stron.

O zadowoleniu Circle K świadczą rekomendacje do takich firm jak: Stokota, BP, Warter, Transpolonia i innych przewoźników. Kilka przykładowych realizacji oklejania pojazdów prezentujemy na naszej stronie.

Reklama na samochodzie to również dobór odpowiedniej folii, wśród nich podstawowym podziałem jest czas ekspozycji: folie krótkookresowe, średniookresowe i długookresowe lub podział na monomeryczne, polimerowe oraz wylewane. Każda z tych folii posiada dedykowany laminat, który utrwala grafikę czyli zabezpiecza przed działaniami warunków zewnętrznych tj. sól drogowa, słońce, drobne zarysowania od gałęzi drzew, pyłu itd.

Wydawałoby się, że oklejanie pojazdów to nic trudnego, odcinek folii do przyklejenia i realizacja gotowa. Nic bardziej mylnego im większy pojazd oraz im bardziej jest on specjalistyczny tym oklejanie staje się bardziej skomplikowane. Na przeszkodzie stają podpory, uchwyty, mocowania, zaczepy, klamki, lampy, zniekształcenia w trójwymiarowej przestrzeni i wiele innych detali. Nie zmienia to faktu, że realizacje oklejania samochodów ciężarowych dają wiele satysfakcji z osiągniętego efektu końcowego w wymiarze xxl.

Nasi klienci