Kreujemy reklamę Wspieramy twój biznes

"Klienci muszą wiedzieć, że reprezentujesz coś dla nich ważnego"
howard schultz

Blog

Montaż reklam przy użyciu drabiny – wady, zalety, przepisy BHP

Drabina niezbędnik każdego montażysty. Wejście po drabinie to często jedyny sposób, by wykonać niektóre prace na wysokości. Drabina jest jednak środkiem mniej stabilnym, w porównaniu do rusztowania czy podnośnika. W związku z tym konieczne jest ścisłe przestrzeganie przepisów BHP – jakich? Opowiemy o wadach, zaletach, ryzyku, przepisać i pojęciu pracy na wysokości.

Czytaj więcej...

Rodzaje folii do druku wielkoformatowego – wykorzystanie w reklamie

Folia z nadrukiem to jeden ze sposobów na to, by rozreklamować usługę, produkt lub markę. Folie można naklejać na różne powierzchnie, zarówno płaskie, jak i nierówne. Omówimy rodzaje folii do druku oraz czym różnią się od siebie folie monomeryczne, polimeryczne czy wylewane. Rozwikłamy również skrót OWV.

Czytaj więcej...

Ciekawe pomysły na dekorację ścian – te proste i bardziej skomplikowane

Malowanie ścian to tradycyjny sposób na wykończenia czy odświeżenia wnętrza. Możesz bawić się kolorami i wielokrotnie je zmieniać. Ale jeśli szukasz alternatywy dla pędzla i wałka to mamy dla Ciebie 7 pomysłów na dekorację ścian, po które możesz sięgnąć, by stworzyć wyjątkową aranżację w dowolnym wnętrzu.

Czytaj więcej...

5 palet kolorystycznych CMYK RGB RAL NCS PANTONE – ich skróty i rozwinięcia

W drukarniach, w studiach graficznych, u architektów, u szeregu producentów, w lakierniach codziennością jest posługiwanie się różnego rodzaju paletami kolorów. Pomagamy rozszyfrować ich skróty i przybliżamy wykorzystanie konkretnych palet kolorystycznych w różnych branżach.

Czytaj więcej...

Dlaczego car wrapping czyli oklejanie samochodów jest popularne?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których car wrapping stanowi dużą wartość dodaną inwestycji.
Proces odwracalny. Cena niższa niż lakierowania. Czas realizacji. Dodatkowa ochrona powłoki lakierniczej. Dowolność personalizacji. Efekty wizualne. Dowolnie zaprojektowana grafika. Mobilna reklama firmy.

Czytaj więcej...

Jak wycinamy kształty w kartonie, tekturze, papierze?

Cięcie materiałów miękkich jak tektura, karton czy papier może odbywać się za pomocą urządzeń takich jak gilotyna, trymer oraz maszyna CNC wyposażona w nóż oscylacyjny. Świadczone przez nas usługi cięcia dobieramy odpowiednio do podłoża oraz kształtu jaki chcemy osiągnąć.

Czytaj więcej...

Nasi klienci