Kreujemy reklamę Wspieramy twój biznes

"Klienci muszą wiedzieć, że reprezentujesz coś dla nich ważnego"
howard schultz

Blog

Witacze miejskie i reklamowe – Co to jest? Co je wyróżnia? Jakie pełnią funkcje?

Witacz miejski to tablica informacyjna umieszczona na granicy miasta lub gminy, która wita wjeżdżających gości. Jest to rodzaj wizytówki miejscowości, często zawierającej nazwę miasta, herb, slogan promocyjny lub inne elementy charakterystyczne dla danego miejsca. Witacze miejskie mogą być wykonane w różnych stylach i formach.

Czytaj więcej...

Co wyróżnia druk ekosolwentowy? Tabele porównawcze.

Tabele porównawcze druku solwentowego i druku ekosolwentowego. Cechy charakteryczne ekosolwentu (zapach, jakość, trwałość, koszty i inne).
Zalety ekosolwentu, jego zastosowanie i wpływ na środowości. Model kolorystyczny CMYK (Cyjan, Magenta, Yellow, Black).

Czytaj więcej...

druk na plexi

Druk na plexi (pleksi, pmma) – przegląd najważniejszych informacji

Druk na plexi to popularna metoda pracy stosowana w reklamie, wystawiennictwie oraz dekoracji wnętrz. Pozwala on na uzyskanie trwałych, estetycznych motywów o szerokim spektrum barw. Czym jest plexi i na czym polega nadruk na tym materiale? Jakie zalety ma zastosowanie techniki UV?

Czytaj więcej...

Druk na PCV | PCW – jaką metodę wybrać? Aplikacja folii? UV? Obróbka.

PCV to materiał wykorzystywany do tworzenia różnych konstrukcji, a także nośników reklamowych. Na jego powierzchni można umieścić trwały nadruk w dowolnym kolorze.
Jakie metody druku na płytach PCV są najpopularniejsze? Co warto wiedzieć o tym surowcu?

Czytaj więcej...

Folie samochodowe niezbędne do oklejania pojazdów

Dlaczego car wrapping czyli oklejanie samochodów jest wartościowe dla przedsiębiorcy już wiemy z poprzednich artykułów. Teraz czas na przegląd folii samochodowych. Dlaczego oferta dwóch różnych dostawców może się różnić w cenie nawet o 50% lub więcej? Na jaką folię się zdecydować i kto powinien o tym decydować?

Czytaj więcej...

Frezowanie krok po kroku – definicja, materiały, narzędzia, reklama

Czym jest frezowanie czyli proces obróbki mechanicznej?
W jakich materiałach wycina ploter CNC? Jakich frezów używać?
Dlaczego frezarka CNC jest jednym z podstawowych urządzeń w firmie produkującej oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firm?

Czytaj więcej...

Targi reklamy 2024 – przegląd najciekawszych imprez w Polsce

Trzy największe imprezy targowe z branży reklamowej odbędą się w pierwszym i trzecim kwartale 2024 roku. Wszystkie w Warszawie.
W jakich terminach? Czym się różnią i dla kogo są dedykowane? Dlaczego warto być ich wystawcą lub odwiedzającym?

Czytaj więcej...

Księga znaku przewodnikiem po Twojej marce – jednolicie i przejrzyście

Księga identyfikacji wizualnej firmy, jest dokumentem zawierającym informacje na temat elementów związanych z identyfikacją wizualną firmy. Jest to opracowanie używane w celu zachowania spójności wizualnej i komunikacyjnej marki. Systematyzujące zasady posługiwania się logotypem i innymi elementami.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto zainwestować w oznakowanie firmy?

Oznakowanie firmy w szeroko rozumianej reklamie ma wiele atutów i jest kluczowym elementem budowania rozpoznawalności marki oraz pozyskiwania Klientów. Omówimy szeroki wachlarz korzyści. Opiszemy jakie są dzisiejsze możliwości oznakowania siedziby firmy oraz produktu.

Czytaj więcej...

Montaż reklam przy użyciu drabiny – wady, zalety, przepisy BHP

Drabina niezbędnik każdego montażysty. Wejście po drabinie to często jedyny sposób, by wykonać niektóre prace na wysokości. Drabina jest jednak środkiem mniej stabilnym, w porównaniu do rusztowania czy podnośnika. W związku z tym konieczne jest ścisłe przestrzeganie przepisów BHP – jakich?

Czytaj więcej...

Rodzaje folii do druku wielkoformatowego – wykorzystanie w reklamie

Folia z nadrukiem to jeden ze sposobów na to, by rozreklamować usługę, produkt lub markę. Folie można naklejać na różne powierzchnie, zarówno płaskie, jak i nierówne. Omówimy rodzaje folii do druku oraz czym różnią się od siebie folie monomeryczne, polimeryczne czy wylewane. Rozwikłamy również skrót OWV.

Czytaj więcej...

Ciekawe pomysły na dekorację ścian – te proste i bardziej skomplikowane

Malowanie ścian to tradycyjny sposób na wykończenia czy odświeżenia wnętrza. Możesz bawić się kolorami i wielokrotnie je zmieniać. Ale jeśli szukasz alternatywy dla pędzla i wałka to mamy dla Ciebie 7 pomysłów na dekorację ścian, po które możesz sięgnąć, by stworzyć wyjątkową aranżację w dowolnym wnętrzu.

Czytaj więcej...

5 palet kolorystycznych CMYK RGB RAL NCS PANTONE – ich skróty i rozwinięcia

W drukarniach, w studiach graficznych, u architektów, u szeregu producentów, w lakierniach codziennością jest posługiwanie się różnego rodzaju paletami kolorów. Pomagamy rozszyfrować ich skróty i przybliżamy wykorzystanie konkretnych palet kolorystycznych w różnych branżach.

Czytaj więcej...

Dlaczego car wrapping czyli oklejanie samochodów jest popularne?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których car wrapping stanowi dużą wartość dodaną inwestycji.
Proces odwracalny. Cena niższa niż lakierowania. Czas realizacji. Dodatkowa ochrona powłoki lakierniczej. Dowolność personalizacji. Efekty wizualne. Dowolnie zaprojektowana grafika. Mobilna reklama firmy.

Czytaj więcej...

Jak wycinamy kształty w kartonie, tekturze, papierze?

Cięcie materiałów miękkich jak tektura, karton czy papier może odbywać się za pomocą urządzeń takich jak gilotyna, trymer oraz maszyna CNC wyposażona w nóż oscylacyjny. Świadczone przez nas usługi cięcia dobieramy odpowiednio do podłoża oraz kształtu jaki chcemy osiągnąć.

Czytaj więcej...

Nasi klienci